Megabol jest jednym z 2 najstarszych producentów odżywek dla sportowców w Polsce i jednym z niewielu na świecie, obecnym na rynku nieprzerwanie od 30 lat.
Innowacyjność sprawia, że produkty nasze wyprzedzały bieżące trendy - mamy między innymi największy wkład w zastosowaniu złożonych związków roślinnych. Preparaty takie uznaje się obecnie za najnowocześniejszą linię stymulantów (tzw. pro-hormony lub naturalne prohormony).MEGABOL® - Produkty z rodowodem
Dynamicznie rozwijający się rynek suplementów diety skutecznie weryfikuje poziom producentów - wieloletnią, mocną pozycją poszczycić się mogą jedynie najlepsi. Dzięki wyjątkowo skutecznym recepturom opracowywanym przez specjalistów o formalnym wykształceniu i stopniach naukowych Ośrodek Zastosowań Biotechnologicznych Megabol może proponować produkty o realnej skuteczności, co od 2 pokoleń zapewnia silną pozycję nawet bez spektakularnych nakładów na kampanie społeczne i reklamowe. Wraz z przeniesieniem produkcji do Polski w roku 2005, włączyliśmy w naszą działalność pion naukowy opracowujący innowacyjne receptury i procesy otrzymywania surowców (program Discovery). Obecnie, w okresie, kiedy suplementy dla sportowców zlały się już z prężną gałęzią tzw zdrowej żywności, MEGABOL pozostaje rozpoznawalny jako uznana, wyspecjalizowana marka ojców kulturystyki.


Wnętrza polskiej jednostki naukowo-badawczej, w której powstał Testosterol 250.

Potencjał wytwórczy
Surowce do produkcji dostarczane są przez uznanych dostawców z całego świata. Dodatkowo, w ramach programu Discovery, naszą działalnością objęliśmy sam proces uzyskiwania surowców. Uczestniczymy także w wytwarzaniu produktów dla innych marek handlowych. Nasza oferta dostępna jest w wielu krajach Unii Europejskiej, Polsce oraz Europie Wschodniej i Ameryce. Podjęte inwestycje umożliwiły produkcję na najwyższej jakości zmechanizowanym sprzęcie używanym do wytwarzania leków, co pozwoliło nam zbliżyć się do standardów farmaceutycznych. O.Z.B. MEGABOL wdrożył standardy GMP oraz HACCP. Podejmujemy produkcje zlecone oraz opracowywanie składów produktów dla sportowców dla zleceń zewnętrznych.

Linia produkcyjna Biosterolu.jedyne na rynku produkty tworzone z pasją przez utytułowanych naukowców

większa skuteczność wynikająca z precyzyjnego profilowania - kulturystyka męska

produkty analizowane laboratoryjnie oraz testowane pod względem skuteczności na ćwiczących

suplementy znane i osobiście używane przez sportowców wyczynowych od 30 lat

produkty wytwarzane z najlepszych surowców, Megabol to jedyny producent oferujący autorskie surowce producentom odżywek

konkurencyjne ceny z uwagi na krótszy łańcuch projekt - promocja - oferta

najwyższe standardy produkcji, certyfikaty jednostek naukowych, prestiżowe nagrody jakości oraz stały monitoring Głównego Inspektora Sanitarnego

MEGABOL® jest laueratem największego projakościowego konkursu w Polsce
nagrody przyznawanej przez Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych
Jakość Roku 2010 w kategorii INNOWACJE, Jakość Roku 2012, Produkt Roku 2012,
Jakość Roku SREBRO, Jakość Roku 2014 w kategorii INNOWACJE,
aktualne wyróżnienie Jakość Roku Złoto